Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Łańcuchy i felgi aluminiowe

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Łańcuchy i felgi aluminiowe

    Nie był zmieniany uszczelniacz. Patrząc po znakach robionych przy zmianie rozrządu mam wrażenie jakby coś z pompą było nie tak, jest przesunięta w stosunku do tego co moim zdaniem powinno być. Czy jest to możliwe ? . Dodam, że jak już zholowałem auto do garazu to po przekręcniu kluczyka silnik ładnie się obraca, tylko nie moze zapalić, może pompa się "jakoś" przesunęła i podaje(napewnn podaje bo odkećiełem wtrysk) paliwo nie we właściwym momencie? Co myśliście ?

  • #2
    Łańcuchy i felgi aluminiowe

    Czy możecie polecić jakieś łańcuchy do używania z felgami alu ? Na allegro takie kosztują ok. 500,- inne nie są opisane że do alu. Można jeszcze kupic podkładki ochronne (takie pinezki plastykowe), ale wyglądają byle jak.

    Komentarz


    • #3
      Tak na szybko z allegro Link
      Ewentualnie tekstylne Link
      Octavia ASZ/RS
      Jetta A5

      Komentarz


      • #4
        Dzięki. To opaski mogą być dobre, ciekawe jak zapinanie tego paska wygląda na mrozie. Patrzyłem wcześniej na te tekstylne, myślę jednak że nie poprawiają tak dobrze trakcji jak łańcuchy lub opaski.

        Komentarz


        • #5
          Ja używam normalnych łańcuchów,nie jakis specjalnych na alu i problemu nie widze Moze dlatego ze po mieście na nich nie jeżdżę,tylko grubszy teren
          Fabryka Barw :]

          Czarna O1 rs-line tdi
          Srebrna O2 Scout

          DACAR.team

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X